Pożyczka uzyskana w Krajowym Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości pozwala rozwinąć skrzydła mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom.
Przedsiębiorcy, którzy już skorzystali z tej formy finansowania własnej działalności gospodarczej mówią o niej, że jest pewną i trafną inwestycją. Firm, które uzyskały pożyczkę w KSWP ciągle przybywa. Dużą rolę w tym procesie odgrywa przyjazna i łatwo dostępna forma jej przyznawania, a przy załatwianiu wszelkich formalności towarzyszy nasz Doradca. Główną zaletą pożyczki w KSWP jest jednak fakt, że ułatwia ona założenie własnego biznesu. Komisja Europejska w najbliższej perspektywie budżetowej 2014-2020, powoli wycofuje się z dotacji na rzecz stabilniejszej i ciągłej formy wsparcia jaką jest pożyczka.
Wnioskodawca ma dużą swobodę w określaniu celu projektu, pomysł przedstawia według własnego rozumu i pasji. Pożyczkę można nabyć w sposób ciągły a perspektywa oczekiwania na pieniądze jest szybka, co nie jest bez znaczenia w walce o potencjalnego klienta, zwłaszcza dla tych, którzy mają innowacyjny pomysł lub wypełniają lukę w jakiejś branży, wtedy czas odgrywa znaczną rolę. Im szybciej klient dostanie pieniądze, tym szansa na rozkręcenie przedsięwzięcia jest większa. Z pożyczką w KSWP właśnie się tak dzieje.
KSWP ułatwia dostęp do pieniędzy wszystkim, nawet tym, którzy zaczynają kompletnie od zera, jedyne co mają, to dobry pomysł. W przypadku pożyczki w KSWP zawsze można liczyć na wsparcie Doradcy, który pomoże wypełnić stosowne dokumenty.
Na klienta, który korzysta z pożyczki w KSWP oprócz szeregu ułatwień czekają mniej bolesne koszty: niższe oprocentowanie, brak prowizji za rozpatrzenie wniosku, dłuższy okres spłaty pożyczki, poprzedzony okresem karencji w spłacie kapitału. Wszystko to pozwala przedsiębiorcy na szybsze wystartowanie na rynku
i automatycznie zwiększa szansę na powodzenie biznesu.
Pożyczka w KSWP to jeden z instrumentów wspierających rozwój przedsiębiorczości i równocześnie sposób na wykorzystanie środków wspólnotowych coraz szerzej realizowany przez Unię Europejską. To program wsparcia zarówno dla biznesu, który dopiero kiełkuje w głowie jak i dla tych firm, które chcą się rozwijać. Zasilanie kapitałem przedsiębiorców, którzy w rynkowych warunkach nie mieliby na to żadnych szans to unijny pomysł na szybsze wyjście z recesji i pobudzenie gospodarczego wzrostu. Pożyczka w KSWP napędza obecnych i przyszłych przedsiębiorców, stąd na tle innych źródeł finansowania firm jest bezkonkurencyjna.
Kliencie!
Porozmawiaj z naszym Doradcą i dowiedz się, czy oferta pożyczkowa w ramach, której prowadzony jest aktualnie nabór wniosków będzie zgodna z Twoją branżą. W biurze Krajowego Stowarzyszenia Wpierania Przedsiębiorczości uzyskasz pełną informację na temat warunków, które musisz spełnić,
a także rodzaju i kwoty pożyczki, o jaką możesz wnioskować. Nasz Doradca nie tylko odpowie na Twoje pytania, ale także pomoże Ci ocenić, czy Twój projekt ma szanse na realizację.
KSWP zapewnia kompleksowe wsparcie w prawidłowym przygotowaniu wniosku pożyczkowego oraz biznes planu przedsięwzięcia. Współpracę z nami możesz kontynuować, także po uzyskaniu pożyczki wówczas pomożemy Ci w prawidłowym księgowaniu i dokumentowaniu przyszłych wpływów i wydatków.
Skontaktuj się z nami a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
realizowanych projektów unijnych Po przeanalizowaniu ofert na zakup i dostawę środków czystości na potrzeby KSWP oraz w ramach realizowanych...
Czytaj więcejPo przeanalizowaniu ofert na zakup i dostawę artykułów spożywczych na potrzeby KSWP oraz w ramach realizowanych projektów unijnych wybrano firmę:
Czytaj więcejPo przeanalizowaniu ofert na zakup i dostawę artykułów biurowych na potrzeby KSWP oraz w ramach realizowanych projektów unijnych wybrano firmę:
Czytaj więcej…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…
Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa